Haber

Saadet Önderi Temel Karamollaoğlu’nu kızdıracak sözler! Ben utandım…

2023 cumhurbaşkanlığı adaylığı için 6’lı masada toplantı üstüne toplantı devam ederken, parti içinden ve dışından ilginç çıkışlar gelmeye devam ediyor.

Muhalif Gazeteci Levent Gültekin, Saadet Genel Merkezi’nde yapılacak 6’lı masa toplantısı öncesi Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’nu suçladı.

KARAMOLLAOĞLU’YA TEPKİ: GİT SEV KARDEŞ

Gültekin, 83 yaşında pazarlık yapmaktan utandığını ifade etti. “Temel Bey’in 83 yaşında Meclis’le pazarlık yapmasından utanıyorum. 83 yaşındasın git torununu sev kardeşim. Kaderimiz üzerinden parlamenter statüsünü müzakere ediyor. CHP bana 5 milletvekili mi verecek, 7 milletvekili mi? Adaylığınızı da pekiştireceğim. Söylemesi üzücü. Şu anda Türkiye’de ikinci Güneş moteli için görüşmeler yapılıyor. Çünkü Saadet bu seçimde meclise giremezse Erbakan’ın oğlunun kurduğu parti Saadet’i bitirecek. Gelecek Partisi için bu kadar milletvekili istiyorum. Ben yeni bir partiyim, hazır bulunmam gerekiyor. Kaderimiz ile oynuyorlar” dedi.ifadeleri kullandı.

SONRAKİ TOPLANTI SAADET PARTİSİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜNDE!

Saadet Partisi (SP) Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, 6’lı masa 12’nci toplantısı öncesi liderleri ziyaret etti. Toplantı 13 Şubat’ta yapılacak.

KAYNAK: HABER7

pazarcik-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu