Yaşam

Bu Dünyaya Sığamazsam Yeni Bölüm Yayınlanacak mı? 21 Şubat Ben Bu Dünyaya Sığamaz Mıyım?

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi ATV ekranlarının en sevilen yapımlarından biri haline gelmiştir. Kahramanmaraş sarsıntılarının ardından Oktay Kaynarca, Ebru Özkan ve Pelin Akil gibi başarılı oyuncuların rol aldığı birçok yapımcılığını üstlendiği diziler de dahil olmak üzere yayın hayatına başladı. Ekranlarda normalleşmenin başladığı bu günlerde Ben Bu Cihana Sığmazam’ın yayınlanıp yayınlanmayacağı da merak konusu oldu. Peki Ben Bu Cihana Sığmazam yeni bölüm yayınlanacak mı?

Tüm detaylar içeriğimizde…

Güzel Adamlar Medya imzasını taşıyan Ben Bu Cihana Sığmazam, ATV’nin sevilen yapımları arasında yerini koruyor.

Yayınlandığı günden itibaren ilgiyle izlenen dizinin başrollerini Oktay Kaynarca, Ebru Özkan ve Pelin Akil gibi başarılı isimler paylaşıyor.

Kahramanmaraş’ta meydana gelen acı depremlerin ardından tüm yapımlar yayın hayatına başladı. Birçok kanalda ortak yayınlar yapıldı.

Yayın mecrasını veren dizilerden biri de Ben Bu Cihana Sığmazam oldu. Salı akşamları ünlü yapımın yeni bölümünün ne zaman yayınlanacağı da belli oldu.

Bu Dünyaya Sığamazsam Yeni Bölüm Çıkacak Mı? 21 Şubat Ben Bu Dünyaya Sığamaz Mıyım?

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre; Ben Bu Cihana Yakışmam 20. bölümüyle 21 Şubat Salı akşamı seyirciyle buluşacak. Oktay Kaynarca’nın çekileceği sahneler fenomen dizinin yeni bölümüne damgasını vuracak.

habernusaybin.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu