Haber

Cumhurbaşkanı Altay, Tüm Konyalıları Cumhurbaşkanı Erdoğan’la Görüşmeye Davet Etti

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 2 Mayıs Salı günü saat 16.30’da Kılıçarslan Meydanı’nda yapılacak toplu açılış programıyla Konyalılarla buluşacak. Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, “Cumhurbaşkanımızı coşkulu bir şekilde ağırlamak için hazırlıklarımızı yaptık. Tüm Konyalı vatandaşlarımı Büyük Konya Buluşması’nda Cumhurbaşkanımıza sahip çıkmaya davet ediyorum.”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 14 Mayıs seçimleri öncesi toplu açılışlar yapmak için Konya halkıyla toplantıya gelecek.

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Konya halkının Cumhurbaşkanı Erdoğan’a her zaman en büyük desteği verdiğini belirterek, “Cumhurbaşkanımızın gönlünde ayrı ve özel bir yeri var. Konya’mızı her ziyaretinde toplu açılışlar ve ilahiler icra eden Cumhurbaşkanımızı Allah’ın izniyle en keyifli şekilde ağırlayacağız. Cumhurbaşkanımızı 2 Mayıs Salı günü saat 16.30’da Kılıçarslan Meydanı’nda coşkulu bir şekilde ağırlamak için tüm hazırlıklarımızı yaptık. 2 Mayıs’ta tüm Konyalı hemşehrilerimi Kılıçarslan Meydanı’na Cumhurbaşkanımızı kucaklamaya davet ediyorum” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu