Haber

İYİ Parti’den Edirne’de seçime promosyonel başlangıç

Erdoğan DEMİR / EDİRNE (İGFA) –DÜZGÜN Partisi, 14 Mayıs seçimlerinde Edirne’de aday gösterdiği 4 milletvekili adayını partide düzenlediği toplantıyla kamuoyuna tanıttı.

Mehmet Akalın, 2. aday esnaf Dilek Kırmızı, 3. aday eğitimci ve çiftçi Hasan Hakan Şahin ve 4. aday Makine Yüksek Mühendisi Hüseyin Erkin’in tanıtıldığı toplantıda 1. sıra akademisyen adayı Prof. Dr. Alpay Alpagut Engin ve çok sayıda partili hazır bulundu.

Toplantıda ilk olarak söz alan Akalın, seçimlerin demokrasilerin bayramı olduğunu hatırlattı.

Akalın, “İnşallah 14 Mayıs’ta bu bayramı yaşayacağız” diyen Akalın, “Seçimin bayram havasında geçmesini niyaz ediyorum. UYGUN Partisi’nin kuruluş döneminde bölgemizde ve ülkemizde hep birlikte yaşadık. .İYİ Parti’nin bir hikayesi vardır.YETER Partisi aklın partisidir,akıllı siyasetin partisidir.YETER Partisi ülkemizde özellikle son dönemde yaşanan kaosa, sindirmeye ve kutuplaşmaya son vermek için çalışan bir siyasi harekettir. ALİ Partisi iktidarı hedefleyen ve Allah’ın izniyle iktidara gelecek bir siyasi harekettir. İYİ Parti için seçmen siyasi parti taraftarı değildir. Seçmenimiz bunu 14 Mayıs’ta gösterecektir. Ceketimi asabilirim’ iddiası bugüne kadar takip edildi, bunu sayın genel başkanımızla 2 yıldır anlatmaya çalışıyoruz.Sonuçta karar verecek olan seçmendir, seçmenlerin elindedir, bunu siyasi partiler yapar.” Seçmenlerin isteklerine uyun” dedi.

kurucasileajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu